Zdravé zuby

Samozřejmě, že jsem vždycky chtěla mít opravdu krásné zuby. Nikdy bych nepřistoupila na to, že bych třeba měla zkažené zuby anebo bych se o ně nestarala. Naštěstí jsem z takové rodiny, kde se opravdu dbalo na to, aby si každý čistil ráno a večer zuby. A vím, že je to velice směrodatné a taky nutné, aby si všichni poctivě čistili zuby. Znám totiž opravdu hodně lidí, kteří si vůbec nechtějí čistit zuby, že prý je to nebaví nebo je to ztráta času. Jenomže podle mého názoru je to úplně naopak. Právě ten, kdo si čistí zuby pravidelně, tak tím šetří čas. Protože ušetří potom spoustu času v zubařském křesle anebo v zubařské ordinaci, kde by mu třeba trhali zuby anebo zdlouhavě vyvrtali zuby.

Kdo by nechtěl pěkné zuby.

A říkám vám, že je to opravdu velká bolest. Já naštěstí jsem tohle nikdy nezažila, protože si zuby poctivě čistím, ale například moji dva bratři, kteří si oba dva neradi čistí zuby, tak zažili to, čemu se říká obrovská bolest. A bratr byl už čtyřikrát na operaci, a to kvůli tomu, že měl něco se zubními dásněmi. Myslím si, že právě stomatologie v Praze je opravdu kvalitní, protože tam chodí oba dva bratři.

Krása bílých zubů je pěkná.

Sice je to vždycky bolí, ale mohou se za to sami. Já do stomatologie v Praze chodím taky, ale většinou jenom na dentální hygienu a taky na zubní prohlídku, jako prevence. A chodím tam ráda a říkám si, že bych si taky někdy mohla nechat vybělit zuby. A to právě ve stomatologii v Praze. A znám na to pouze samé dobré reference, a dokonce moje kamarádka už tam je objednaná a taky se těší. Myslím si, že bude stejně spokojená jako moji bratři, i když je to bolí. A já se tam chystám pak až za rok. Protože čekám, až mi sundají rovnátka, protože si potom chci nechat vybělit zuby. A pražská stomatologie mi v tom pomůže. Jsem si tím naprosto jistá. Navíc bratři mi slíbili, že budu jistě spokojená, tak nemám důvod nevěřit.