Proč nakupovat produkty v obchodě About You

Nakupujete z domova – v první řadě se jedná o e-shop, tedy internetový prodej, kdy pohodlně vybíráte zboží z domova. Můžete nakupovat třeba v sobotu o půlnoci a nikdo vás při nákupu nebude rušit, tedy samozřejmě, pokud se nenecháte nikým rušit například doma. Něco jiného je ovšem nakupování v kamenné prodejně, kde pobíhají stovky zákazníků, a vy tam nemáte potřebný klid pro odzkoušení výrobků a vše musíte oblékat v oddělených kabinkách. Nákupy oblečení a obuvi po Internetu jsou výhodné v tom, že si v klidu vyberete zboží, zvolíte jeho vhodnou velikost, a poté, co vám přijde domů balíček, výrobky vyzkoušíte a případně vrátíte či vyměníte.

dámské oblečení

Stává se, že vám něco nebude přesně sedět a budete potřebovat zkusit velikost o něco větší či menší, a právě v tomto je About You nesmírně výhodný, protože poskytuje dopravu zdarma naprosto bez podmínek. Konkrétně to znamená, že například koupíte dámské tenisky a doma zjistíte, že by to chtělo o číslo větší pár. Výrobek zabalíte a odešlete zpět na náklady obchodu a vyčkáte, až vám domů přijde druhý balíček s větší velikostí. Opět za dopravu neplatíte ani korunu.

oděvy ve skříni

Doprava zdarma na vše a pokaždé – doprava zdarma se však vztahuje na cokoli, to znamená, že nejste limitováni např. cenou za nákup. Můžete tu koupit třeba tričko za dvě stovky a doprava bude zdarma stejně tak, jako kdybyste vyřídili nákup za pět tisíc korun. Přeprava zboží zdarma se týká i případných reklamací.

Obrovský výběr – několik stovek značek oblečení, obuvi a oděvních doplňků v sortimentu mnoha tisíc kusů výrobků. To vše máte k dispozici pro ženy, děti i muže v širokém rozpětí prodejních cen. Obchod About You úspěšně konkuruje dalším e-shopům stejného zaměření již od konce roku 2018. Je docela pravděpodobné, že tu nakoupíte zboží pro celou vaši rodinu od dětí až po seniory.

SlevyAbout You sleva je poměrně častý jev, lidé využívají slevových kupónů, z nichž mnohé poskytují snížení ceny až o čtvrtinu nebo dokonce o polovinu. Kupóny se vztahují na veškerý prodejní sortiment bez výjimky.