Najměte si stěhovací firmu z Prahy


Chcete se stěhovat do Prahy10? Neznáte zde bydlení a chcete bydlet co nejlépe a bez obav? Chcete využít služeb stěhování Praha 10 https://stehovani-mamut.cz/stehovani-praha-10/, jenom nevíte jakou firmu si vybrat? Máme tady firmu pro vás. Tato firma působí na trhu už mnoha let a je vyhlášená, díky spokojenosti zákazníků. Firma Mamut, která se nachází v Praze, je ochotná Vás přestěhovat, kamkoliv Po Praze. Chcete Málo stresu a zařizování? Není problém, firma všechno zařídí za Vás. Vystěhuje Vás ze starého bydlení, převeze Vám všechen Váš majetek, v pořádku na místo určení a to všechno zvládnou rychle a za super cenu.

firma udělá vše za Vás

Firmu mamut můžete osobně navštívit, nebo se domluvit telefonicky, či přes jejich internetovou stránku, která je přiložená na konci textu. Pokud chcete stěhovat nový nábytek, nebo nové spotřebiče, firma vše ochotně zapojí, odveze následně obaly a odvede za Vás i montáž skříně. Jste firma, domácnosti nebo potřebujete jenom přestěhovat pár těžkých a objemných předmětů, tak to taky není žádný problém, tohle všechno tato česká firma pro Vás ráda udělá, záleží jí totiž na kompletní spokojenosti jejich zákazníků. Stěhujete se třeba ze starého bytu, kde jste byli v pronájmu a je tam teď potřeba vymalovat? Vaše firma Mamut to odvede za Vás.

Stěhování

Ceník

Přehledný ceník naleznete na jejich stránkách, ale pro představu Vám tady jejich ceník aspoň trochu přiblížíme.

Ceny u bytů do 20 m2.

Využívají dodávkový vůz 12 m3 – 16 m3. Řekněme tedy, že budete potřebovat jednoho pracovníka a vozidlo. Cena pracovníka je 700,- Kč/hod. a cena vozidla je 14,- Kč/km. Přitom přeprava po městě stojí 0,- Kč/km. Minimální cena objednávky je 1800 Kč.

Cena u bytů do 110 m2.

Využívají dodávkový vůz o velikosti 38 m3 – 50 m3. Tady budete potřebovat třeba 3 pracovníky + vozidlo. Cena pracovníků je 1300,- Kč/hod. a cena vozidla 26,- Kč/km. Zase platí to stejné, že přeprava po městě stojí 0,- Kč/km. Minimální cena objednávky je 3000,- Kč.

Ceny se uvádějí bez DPH 21%.