Výprodej kožených kabelek

Ženy mají spoustu nejrůznějších „úchylek“ na hezké módní věci. Některé dámy musí mít každý pár bot ve všech barvách, některé se vyžívají třeba v nošení brýlí, ať už slunečních či dioptrických, a některé ujíždějí na kabelkách. Právě tyto ženy vědí, že nejkvalitnější a vůbec nejlepší kabelky jsou ty z pravé kůže. Kůže zajistí, že kabelka vydrží hmotnost všech nezbytných věcí, které do ní vloží. Také že nepromokne, když je přepadne vydatný déšť. Nebo že ji jednoduše otřou, pokud se jim ušpiní. Bohužel ne každá si to může dovolit, aniž by neohrozila rodinný rozpočet, a tak jen tiše touží po luxusním kousku kabelky. A nejen pro ně je tu skvělá příležitost v podobě výprodeje kožených kabelek. Nejedná se o slevy o pár korunách, ale o pořádné slevy, kdy ušetříte až 50% z původní ceny. To si mohou koupit rovnou dvě za cenu jedné! Proto si nenechte uniknout příležitost takového kožené kabelky výprodeje novakabelka.cz.

červená kožená kabelka

Za zmínku stojí určitě oblíbená kabelka s pojmenováním Adele. Jedná se o kvalitní kabelku s všestranným využitím, která bude věrným společníkem k sukni či ke kalhotám. Jde o kabelku obdélníkového tvaru, kterou můžete nosit jako klasické crossbody (křížem přes hrudník podobně jako například bezpečnostní pás v autě). Nebo ji můžete nosit jako batůžek! Ano, kabelka, která se dá nosit i na zádech. Jednoduše její popruh rozepnete pomocí zipu na dva díly a můžete vyrazit. Jde o systém tříbodového upnutí, který zároveň dodává této kabelce patřičný „šmrnc“.

kožená kabelka Adele

Je k dispozici ve všemožných barvách od červené, šedé, přes tyrkysovou, petrolejovou až k univerzální bílé či černé. Všechny mají velice zajímavý designový prvek a to hnědý pásek u dolního okraje. Vyrábí se buď s hladkou kůží, anebo má kůže „krajkový“ vzhled. Záleží už jen na vás, jaká kožená kabelka si získá vaše srdce, ale rozhodně se stane tou vaší nejoblíbenější.