Nejkrásnější šaty? U nás!

Dva roky jsme nikam nemohli, nekonaly se žádné společenské akce, mezi které patří i plesy. Ty jsou jednou z nejoblíbenějších akcí, a pravidelně mají vysokou návštěvnost. Na tuto událost se hlavně ženy chystají dlouhé týdny dopředu, protože se chtějí hezky obléknout a líbit se sobě i svému okolí. Teď už se zas akce konat můžou, a proto někteří doháníme plesy, které jsme chtěli navštívit, ale nemohli jsme. Obměnu potřebuje i plesový šatník, protože se nám mohla změnit postava, vkus i móda. Společenské šaty Praha v našem salonu splňují požadavky i té nejnáročnější ženy na krásné šaty, ve kterých může protančit celý večer.

plesové šaty

V nabídce máme skutečně obrovské množství šatů. Na jaké si vzpomenete, ty u nás najdete. Chcete klasické koktejlky, které vynosíte i mimo plesovou sezonu? Nebo toužíte po honosné róbě s nabíranými sukněmi, která všem vyrazí dech? U nás si vybere každá žena přesně TY šaty, které hledá.

U každého kusu najdete detailní fotografie a popisek, abyste si mohla udělat jasnou představu, o jaké šaty jde. Našla jste, co hledáte? Přijďte si je vyzkoušet! V našem salonu se vám budeme věnovat k vaší naroste spokojenosti. Vyzkoušíme s vámi všechny šaty, které budete chtít. Splněn najdeme ty nejlepší šaty pro vaši postavu. Jsou vám dlouhé? Chcete oddělat ramínka? Není problém, rádi vám upravíme šaty podle vašich představ a přání.

fialové šaty

V našem salonu najdete jen prvotřídní šaty, které si můžete zakoupit a nebo vypůjčit. V nabídce máme plesové i svatební šaty, a u obou kategorií vám zaručujeme vaši naprostou spokojenost jak s výběrem šatů, tak s našim servisem. http://eta.cz/servis Hledáte šaty na nadcházející plesovou sezonu? Máte nejvyšší čas začít hledat ty pravé. Šaty rychle mizí, a než se nadějete, nová plesová sezona je tady. Nenechte nic náhodě a přijďte si k nám pro své nové plesové šaty. Budeme se těšit.