Konečně dieta, která Vám pomůže zhubnout navždy

Ať už se snažíte zhubnout jen pár kilo do plavek nebo potřebujete pomoci s větší nadváhou, vždy se můžete obrátit na nás. Naše cyklická ketogenní dieta je vhodná pro Vás všechny. Přesně Vám stanovíme jídelníček, podle toho kolik kilogramů si přejete zhubnout a rozložíme jej na dostatečně dlouhou dobu, abyste svého cíle stoprocentně dosáhli. Poradíme Vám se vším podstatným a zodpovíme Vaše dotazy.

Ketogenní nebo také bílkovinová či proteinová dieta je rozdělena do tří cyklů neboli fází. Důležité je vědět, že jde o hubnoucí program, který je založený na zvýšené konzumaci bílkovin a sníženém příjmu sacharidů. Jak jistě víte, tělo potřebuje sacharidy k tomu, aby si z nich vytvořilo energii, a pokud je nedostává tak si ji vytváří z uložených tuků a právě proto hubnete nevzhledné tukové polštářky a ne svalovinu. Svalová hmota naopak přibývá.

Takže, abychom se dostali k věci, cyklická ketogenní dieta je rozdělena do tří fází, z nichž každá je velmi důležitá a je nutné je přesně dodržovat, aby se dostavil úspěch a samozřejmě, aby výsledky vydržely. V první fázi smíte jíst pouze přidělený jídelníček a k němu vybrané druhy zeleniny. Ve druhé fázi smíte přidat maso. A ve třetí fázi smíte vybrané mléčné výrobky. O tom, jak dlouhé budou dané fáze, rozhoduje to, kolik kilogramů potřebujete zhubnout. Každopádně se nesmí žádné vynechat nebo přeskočit. Je důležité, aby šli postupně za sebou.

V první fázi cyklické ketogenní diety se Vám možná bude zdát, že příjem potravy je nízký a že pociťujete hlad, a proto máte povolené jisté druhy zeleniny, abyste se mohli nasytit, ale uvidíte, že už po dvou či třech dnech Vám bude skvěle. Další fáze jsou důležité pro návrat k normálu, aby nenastal jo-jo efekt. Vyzkoušejte náš program sami a přesvědčte se o jeho účinnosti.