Důležitý krok před samotným koupáním

Každým dalším jarním dnem se posouváte blíže k tomu, mít vaši koupací sezónu zahájenou v plném proudu. Není se čemu divit, že se nemůžete dočkat okamžiku, kdy se oteplí natolik, že zprovozníte váš zahradní bazén a budete si užívat ničím nerušenou pohodu, kterou díky němu můžete mít i z pohodlí domova.
Ještě předtím, než budete mít pomyšlení na to, jak se nadnášíte na hladině nebo v něm plavete od rána do večera, je potřeba poskytnout mu servis neboli kontrolu jeho stavu, který se v průběhu zimy mohl změnit – popřípadě zhoršit.

čištění

Služba, kterou neodmítejte

Bazén nestačí pouze vyčistit a napustit novou vodou, kterou budete v průběhu léta udržovat. Ze všeho nejdůležitější je to, abyste nejdříve obrátili na službu, která se zaměřuje na odzimování bazénů. Zkušené ruce odborníků, kteří najdou i problémy, o kterých nevíte, vám životnost bazénu prodlouží a postarají se hlavně o to, abyste se v létě nemuseli starat o žádné potíže, které zpočátku zanedbáte.
Je na místě předejít nehodám včas a myslet na to, že pokud chcete, aby vám vaše nádrž poskytla luxus, musíte věnovat pozornost i její péči.

venkovní bazén

Co všechno vám tato služba poskytne?

  • Diagnostiku celkového stavu– ta je nevyhnutná zejména tehdy, když máte venkovní typ bazénu. V průběhu zimy takzvaně „pracuje“, i když si myslíte, že ho máte dostatečně chráněný před zničením a nástupem mrazů.
  • Péči o potrubní systém – nevyhnutelná součást správně udržovaného bazénu je to, aby se všechny nečistoty důkladně vyčistily z potrubí a neucpávaly ho.
  • Kompletní kontrolu, revizi, vyčištění a doplnění chemie nebo písku do filtrace– váš bazén projde maximálně důkladnou kontrolou, která spočívá i ve výměně nebo opravě poškozených/opotřebených částí, abyste dosáhli pohodového koupání na několik měsíců.

Spolehněte se na servis, díky kterému si můžete užít léto na vaší zahradě v bazénu, se kterým nebudežádná práce navíc, protože budete vědět, že prošel pečlivou úpravou. A to díky týmu kvalifikovaných odborníků.