Vybírejte pečlivě a ptejte se

Už dlouho se na trhu pohybujeme zejména v LED technologií. Právě taková unikátní osvětlení nám pak nabízí dokonalost, o které jsme si s běžnou žárovkou mohli jenom nechat zdát.
Každá kuchyň je jinak koncipovaná a většinou si žádá individuální řešení na míru. Proto je třeba myslet na to, že si nejspíš připlatíte. Zářivka pod linku představuje ideální řešení především pro kuchařky, které tu tráví většinu času přípravou lahodných domácích hodů pro celou rodinu.
V praxi to funguje tak, že řada z nás zamíří do hobby marketu, kde vybere tělo a až pak řeší vnitřní část svítidla. Dokonce si můžete vybírat i z různých barev zářivek zcela podle vašeho vkusu.kitchen
Vybírejte barvu podle teploty
Každý prostor vyžaduje své osobité řešení.
Například zářivky o teplotě 3000 až po 6500 stupňů Kelvina vydávají namodralé světlo, které se hodí zejména do vybavení kanceláří či škol. Takové světlo totiž podporuje psychický i fyzický výkon.
To platí i u těles pro domácí použití. Přesto se při nákupu tělesa raději soustřeďte na údaje o barevné chromatičnosti tak, aby odpovídaly zejména předpokládaným hodnotám hlavního stropního svítidla, ať už jde o žárovku nebo úsporku.
Před tím, než si vyberete a nakoupíte, zjistěte si přesné dispozice vaší kuchyňské linky. To znamená správně zaměřit prostor, který bude tvořit lišta osazená tou správnou zářivkou.
Na prodejně si pak nechte ukázat, jak celé těleso sestavit a znovu rozdělat. Aspoň na vás doma nebude čekat žádné nepříjemné překvapení. Pokud si vyberete správně obchodníka, nemusíte se ničeho bát, určitě vás čeká kvalita a skvělé poradenství k tomu.
Krok za krokem k instalaci
· Před jakoukoli manipulací vypněte jistič!
· Odmontujte starou lištu s nevhodným osvětlením.
· Po odstranění krytů se dostanete ke zdroji světla, které buď můžete vyměnit anebo si prostě pořídit zcela nové.
· Nebojte se udělat si na dno skříňky značky a otvor pro kabel, takto budete dokonale připravení.kitchen1