Perfektní rolety


Vybírejte designové rolety

Dlouhou dobu jste zvažovali, jestli by v bytě nestačily jen nějaké závěsy, ale postupně jste přišli na to, že i přes ně je do bytu poměrně dost vidět? Nikdo se nechce promenádovat před sousedy nebo kolemjdoucími, kteří se pohybují na ulici. Abyste ovšem měli dostatek soukromí, je zapotřebí dobře vybírat. Zatemnění oken by mělo být praktické, jednoduché, rychlé a i cenově přijatelné.

když závěsy nestačí

Lidé se často rozhodují mezi žaluziemi a roletami. Určitě bychom ovšem doporučili látkové rolety, které snoubí jednoduchou obsluhu i efektivní design. Pokud si vyberete rolety den a noc uděláte vůbec nejlépe, protože tento typ se skládá z látkových pruhů. Jedny jsou průsvitné, druhé naopak zatemňující, a tak můžete snadno regulovat množství světla vstupujícího do pokoje.

Nezáleží na tom, jestli chcete takové stínění do ložnice, obývacího pokoje, pracovny nebo do pokoje k dětem. Jsou k dispozici totiž v nejrůznějších barevných variantách a díky jednoduché obsluze s nimi zvládnou zacházet i děti.

Jedině od českého výrobce

Proč se spolehnout na českého výrobce a vybrat si rolety právě u nás? Dokážeme vám totiž zaručit jedinečnou kvalitu, kterou jinde nenajdete. Díky velkému výběru barev i vzorů látek máte jistotu, že najdete to pravé pro každý interiér – ať už se jedná o kancelář, byt, dům nebo třeba nějaké specifické prostory.

široká paleta barev

Dáváme vám na výběr, jestli chcete ovládat systém klasickým řetízkem, elektronicky nebo například pomocí chytrého telefonu. Pokud byste chtěli luxusnější vzhled, můžeme nabídnout také speciální hliníkové kazety s lištami.

Samozřejmostí je perfektní montáž, kterou vám zajistíme. A jaké jsou nejoblíbenější rozměry? Často se objednávají v rozměru 200 cm, 120 cm, 140 cm. pokud byste ovšem potřebovali nějakou úpravu, lze se na všem domluvit. Spolehněte se na ověřeného výrobce, který poskytuje garanci až 66 měsíců.