K čemu slouží Bachovy esence?

Pan Edward Bach byl lékař, který věřil v sílu květin a bylinek. Už v jeho studentských letech se snažil o propojení přírody s člověkem. Doktor Bach byl nejvyhledávanějším doktorem své doby. Objevil 19 rostlin nových rostlin, které patří dodnes mezi jeho esence. A dalších 19 do esencí zakomponoval. Díky jeho esencím se člověk může zbavit svých trápení, a to různých druhů. Tyto esence jsou k zakoupení na internetu nebo v kamenných obchodech. Každý si může vybrat Bachovku přímo na míru, podle toho, co přesně ho trápí.

bach květinové terapie

Mezi těmito léčivými esencemi si vybere každý. Mohou pomoci například po tělesném či duševním šoku, při přílišném strachu o druhé, nedostatku sebevědomí, při neschopnosti říct si o pomoc a další. Jsou vhodné také pro děti.  Protože jsou úplně přírodní, nehrozí zde vedlejší účinky. A tedy nehrozí ani návykovost, jako například u antidepresiv. Existuje ještě krizová esence, ta je speciální a používá se při krizových situací, kdy si člověk myslí, že už nemůže.

Aplikují se čtyři kapky do sklenice s vodou a pomalu se pijí. Měly by se dávat jednou denně a dle potřeby navyšovat. Bachovky pomohly už mnoha lidem s psychickými problémy, maminkám s dětmi i žen, které drží dietu. Mám jeden příběh, který mě velmi překvapil a donutil se podívat, zda nejsou vhodné i pro mě. Kamarádka je perfektní klavíristka, zahraje i noty, které vidí poprvé, zvládá všechny známé písničky. Je tak výborná, že ji profesorka dala na soutěže, kde bohužel vždy pohořela. Tréma před lidmi ji nedovolila hrát tak, jako obvykle. Maminka ji koupila jednu esenci a opravdu ji uvolnila a dodala pocit, že to zvládne. Od té doby vyhrává jednu soutěž za druhou.
bachovy esence

Podobné příběhy si můžete na internetu přečíst sami a myslím, že i Vás přesvědčí o tom, že opravdu pomáhají. Určitě jsou daleko zdravější než kdejaké léky.