Co vše byste měli vědět o erekci?


Pokud chcete vědět více o své erekci, pokračujte ve čtení tohoto článku. Erekce je ztopoření penisu. Ve většinu času je váš penis ochablý, ale pokud dojde k erekci, penis se ztopoří a ztvrdne. Také se částečně zvětší. Proč se nám takový stav děje? K tomuto dojde, pokud jste vystaveni sexuálnímu vzrušení. Erekce se může objevit i bez zjevného důvodu. Taková erekce se nazývá spontánní erekce. Jak taková erekce funguje? Po celé délce vašeho penisu jsou dvě komory, v kterých jsou klubíčka malých cév, které vytváří určité prostory. Pokud se tyto cévy uvolní, otevřou se a naplní se krví. Tím dojde k překrvení penisu a dojde k erekci. Membrána, která zde je dokáže zachytit krev a udržet ji v cévách, takže tím zůstane erekce po delší dobu.

sex

Erekce ale není záležitostí jen vašeho penisu nebo cév. Svou roli zde hraje i mozek. Pokud pociťujete sexuální vzrušení, mozek vyšle signál http://www.signal-dz.cz/ do vašeho penisu a to způsobí, že svaly v něm ochabnou a dojde k propuštění krve.

Má každý erekci? Ano má. Jen ve vzácných případech mužům zdravotní stav nedovolí, aby měl nikdy erekci. Jinak ji za život dostane každý muž, a to mnohokrát. Samozřejmě, mohou se objevit různé poruchy erekce Kamagra-pro, jako erektilní dysfunkce. Může to být důsledek dlouhodobého stresu, únavy, nezdravého životního stylu nebo některých léků.

erekce

Erekce ve většině případů není bolestivá, někdy může být ale nepříjemná. Například pokud se během erekce pokusíte vymočit. Bolestivá také může být, pokud si prožijete několik sexuálních styků za sebou, několik orgasmů nebo se příliš dlouho věnujete masturbaci.

Erekci potřebujete k tomu, abyste byli schopní průniku během sexu. Bez erekce to zkrátka nepůjde. Po orgasmu většinou erekce zmizí. Pokud nemáte možnost dosáhnout orgasmu, zkuste myslet na něco jiného, něco, co nemá sexuální podtext. Nebo se můžete zkusit rozptýlit nějakou jinou činností.