V jednoduchosti je krása


Toto pořekadlo se uplatní i ve stylu bydlení. Každý jedinec má o tom své představy. Podle svých možností a s určitou dávkou inspirace a kreativity si svůj domov postupně zušlechťuje.
Možná, že se budete inspirovat radami některých designérů, prolistujete si spoustu časopisů, ale stejně výsledek bude pravděpodobně ovlivněn vaším citem pro vkus a krásu nebo praktičnost. Při vytváření svého stylového bydlení tak máte možnost projevit vaši kreativitu.
Pokud vás zaujme několik nápadu ohledně stylu bydlení a které vás možná budou inspirovat, tak nás to potěší.
Když dům nebo byt je v souladu, určitě na tom mají zásluhu kromě výběru nábytku, podlahy a barvy  stěn i poté doplňků.
schodiště z kuchyně.jpg
 
       v  Bílá barva dokáže v interiéru vytvořit atmosféru čistoty a vzdušného prostoru. Pokud ji použijete na stěny nebo i na podlahy, váš nábytek a různé doplňky (například obrazy, lampy, květiny) vyniknou a zároveň budou v souladu v celém prostoru.
Pokud v tomto stylu budete mít i bílý nábytek, který je kombinován s tmavým dřevem, okna a dveře s bíle natřenými rámy, tak takto zařízený interiér bude velmi elegantní a příjemný.
 
 okno přes celou zeď.jpg
       v  Korkové podlahy dokážou váš domov příjemně nejenom zateplit. Ekologické podlahy z přírodního korku jsou vyráběny v různém atraktivním, moderním designu a příjemných hnědých tónech. Vyrábějí se jako dlaždice nebo plavoucí podlahy.
Korek je velmi vhodný pro podlahové vytápění. V každém případě tato podlaha, i když zde je investice trochu vyšší, bude v souladu s ostatními doplňky bytu. Je to velmi teplý, měkký materiál, který tlumí hluk, dobře izoluje, je příjemný na dotyk, snáší vysoké zátěže, při dobře ošetřeném povrch snáší vlhkost, má velmi dlouhou životnost (až 70 let.) Lehce se udržuje, stačí setřít vlhkým hadrem.
        Má vynikající vlastnosti pro vaše zdraví:
·         je antibakteriální, nedrží se v něm roztoče, prach, žádné plísně, je antistatický, velmi vhodný pro alergiky.
 
Podlahy z přírodního korku jsou jedinečné. Dokážou vytvořit ve vašem domově nádhernou a příjemnou atmosféru.