Nízké náklady za provoz


Pokud toužíte po bydlení v rodinném domě a chcete si postavit dům, určitě řešíte otázku zda jít do rekonstrukce staršího domu a nebo si postavit novostavbu. U většiny lidí vyhrála na plné čáře novostavba, protože se dá stavět hned a nemusíte řešit demolici pokud je potřeba. Staré domy mohou být skvělé, ale než je přestavíte k obrazu svému, může to být dlouhá a náročná cesta jak po finanční stránce, tak po psychické stránce.

Stavba novostavby je o mnoho jednodušší
Pokud zvažujete zda si dům zvládnete postavit sami, možná pro vás bude řešením vložit stavbu domu do rukou firmy, která vám postaví dům na klíč. Stavba svépomocí vám sice může část peněz ušetřit, nicméně jde o proces, který vám může zabrat i celé roky. Proto je lepší vybrat si typový projekt, a nechat si postavit třeba bungalov 120. Naše domy můžete vidět jako dřevostavby nebo zděné domy, a všechny projekty dokážeme postavit v obou variantách.

cihly projekt

Spolupracovat s námi se vyplatí, protože naše domy jsou nízkoenergetické, ať jde o zděný dům nebo o dřevostavbu. Zákon nám ukládá povinnost mít v novostavbách tepelné čerpadlo, které vám může pomoct ušetřit peníze za vytápění a v létě za klimatizaci. Protože chceme aby naši klienti měli co nejnižší náklady za provoz domu, kromě čerpadla na domy montujeme i solární panely. Ty vám budou vyrábět elektřinu, kterou můžete využít, uložit do baterií na později a nebo prodat. Snížíte tak náklady i za elektřinu.

stavba domu

Prohlédněte si naši nabídku projektů a vyberte si dům podle vašich představ. Všechny projekty je možné upravit podle vašich požadavků, a pokud byste si náhodou žádný projekt nevybrali, můžeme vám připravit projekt na míru. Vyberte si moderní novostavbu, který bude splňovat vaše představy o pohodlném bydlení. Všechny projekty najdete na našem webu včetně dispozice a hotových předaných domů.