Kdy využít nonstop havarijní servis na ucpaný odpad

Jakmile se doma v kuchyni nebo v koupelně ucpe odpad a nedá se prorazit dostupnými pomůckami, co máte při ruce, přichází na řadu instalatérská firma. Instalatéři udržují i havarijní pohotovost, to znamená, že mohou za vámi přijet v podstatě kdykoli, ve dne, nebo i v noci. A ve všední den i ve svátek.

instalatér na toaletách

Ucpaný odpad nemusí být přímo důvodem budit instalatéra o půlnoci, pokud se jedná o dřez v kuchyni, který v nočních hodinách stejně nebudete potřebovat – tohle klidně může počkat do rána. Někdy je však žádoucí nezdráhat se a volat havarijní servis co nejdříve.

Doma jsou malé děti – malé děti ve věku kojenců nebo batolat či předškolního věku vyžadují pravidelnou hygienu a spotřebuje se u toho spousta vody. Tehdy je žádoucí volat instalatéry ihned, a třeba i ve večerních hodinách, protože brzy ráno zas začne ten „kolotoč“ nanovo. Pracovník havarijního servisu tento důvod snadno pochopí.

Nemocní senioři – ještě horší situace nastává u seniorů, kteří vyžadují pravidelnou péči, a kteří potřebují třeba v nočních hodinách jít na toaletu, nebo se umýt. Pro instalatéra není problém přijet do hodiny od zavolání, třeba i ve dvě hodiny ráno, je-li to opravdu nutné. A je v zásadě jedno, zda jsou zrovna vánoční svátky, nebo běžný všední den.

instalatér havarijní služba

Když potřebujete v kuchyni připravovat slavnostní menu – chystáte promoci nebo svatbu, kulaté narozeniny, zlatou svatbu, maturitní večírek nebo oslavu v podobném duchu a potřebujete mít do rána hotovo? Někdy se to může protáhnout až do brzkých ranních hodin a s ucpaným odpadem toho moc nenachystáte. Jak už bylo řečeno, instalatérské firmy přijedou kdykoli, stačí jen nahlásit přesnou lokalizaci a popsat problém, který se vám stal. Zásahy havarijní služby kanalizace-instalateri.cz v terénu bývají většinou velmi rychlé a spolehlivé, nemusíte mít obavy, že by zrovna u vás nešla závada odstranit.