Dokonalý způsob, jak udržet průzračně čistou vodu vhodnou ke koupání

Jakmile nastane koupací sezóna, je důležité se postarat o Vaše zahradní koupací zařízení. Nejenže zařízení vyčistíte a napustíte vodu, ale musíte ji také dobře ošetřit. Znamená to, že musíte provést kontrolu za pomocí testeru, srovnat PH vody a dodat vody dostatek dezinfekčního prostředku v podobě chloru či kyslíku.
Čím dál více majitelů koupacích zařízení v dnešní době používá k úpravě vody bazénovou sůl. Samozřejmě, pokud chcete tento materiál používat k chloraci vody, je důležité, aby Vaše koupací zařízení vlastnilo sanilizační jednotku, ve které probíhá elektrolýza vzniklého roztoku, díky které se dostává do vody dostatek chloru k dezinfekci vody.

Jelikož bazénová sůl je vlastně čistý chlorid sodný bez jakýchkoliv nečistot či přidaných kovů a jiných látek, tak ji lze použít k péči o Vaše koupací zařízení. Nezapomínejte na to, že opravdu musíte používat přímo druh, který je k tomu určen, nezkoušejte jej nahradit běžnou kuchyňskou solí, protože ta obsahuje jod, který by mohl nevzhledně zbavit vodu ve Vašem koupání.

V naší široké nabídce najdete vysoce kvalitní bazénové soli v té nejvyšší čistotě hned od několika světově známých dodavatelů v tradičních pětadvacetikilových baleních za opravdu velmi výhodných cenových podmínek. Kromě toho u nás naleznete i mořskou sůl, která má velmi blahodárné účinky na pokožku plavců a je vhodná i pro ty, kteří trpí kožními problémy, jako je třeba lupénka či ekzém.
Tak už na nic nečekejte a přijďte k nám. Pokud chcete, aby o Váš bazén bylo co nejlépe postaráno, tak si pořiďte naše přípravky pro úpravu vody a pro péči o celé koupací zařízení. Nezapomeňte si prohlédnout i naši nabídku příslušenství, které by se Vám mohlo taktéž hodit. A pak už si jen můžete užívat vodních radovánek.