Což takhle pořídit dětem sedací vak

Vsaďte raději na větší rozměr – čím menší sedací vak pro děti, tím méně flexibility může nabídnout, jinými slovy, máte-li malý vak, bude sloužit spíše jen pro posezení např. u konferenčního stolku, ale nemůžete od něj čekat zázraky. Zatímco s velkými vaky, např. typu Duo, o rozměrech 190 x 140 cm se dá mnohem lépe kouzlit. Můžete z nich vytvořit velké pohodlné křeslo, jehož opěradlo může být přibližně v pravém úhlu, anebo naopak velmi zkosené, takže se dá na vaku téměř ležet. Anebo zcela odpojíte boční popruhy a vak se promění v pohodlné lůžko.

sedací vaky

Nylon si poradí i s rozlitou limonádou – přichystáte svým ratolestem občerstvení např. ve formě sýrových toastů s kečupem a sklenkou rybízové limonády, zakopnete o koberec a tácek se svačinou se vám převrhne přímo doprostřed rozloženého vaku. Zůstaňte v klidu, protože se nic závažného nestalo, je-li vak zhotovený s nylonovým potahem, měl by mít vnitřní stranu potahu pogumovanou, takže stačí jen tekutinu setřít hadříkem a zbytek vyčistit vodním roztokem sody s trochou pracího prášku.

žena na sedacím vaku

Bude se jim líbit barevné řešení – děti můžete potěšit i krásnou barvou vaku, a můžete jim sami navrhnout, aby si barvu vybraly samy podle svého uvážení. Můžete jim samozřejmě poradit, co se týče vlivu barev na lidský život, např. rozdělení na teplé a studené odstíny, na vliv barev na určité oblasti těla, tzv. čakry apod. Kupříkladu červená, oranžová a žlutá se hodí spíše tam, kde je třeba někoho povzbudit k tvůrčí činnosti, a zahřát. Hodí se hlavně do chladnějších místností. Zelená barva je zlatý střed mezi teplými a chladnými barvami a modrá je naopak studená, stejně jako fialová. Modrá se hodí spíše pro kreativní děti, které rády experimentují, cvičí a sestavují stavebnice, růžový vak můžete pořídit dětem přecitlivělým či úzkostným, protože růžová navozuje pocit důvěry.