Buďte atraktivní

Krása je velmi subjektivní termín, pod kterým si každý může představit něco jiného. Co se týká lidské krásy, zde má mnohem větší smysl spíše obrat atraktivita. V partnerském životě je atraktivita velmi důležitá, ať se nám to líbí nebo ne. Skutečnost, že zralí muži nezřídka opouštějí svoje zralé ženy a vyhledávají vztahy s mladými dívkami, o něčem zkrátka svědčí. Jsou to ovšem jen tělesné přednosti, které jsou pro tyto muže žádoucí?

černovláska v kabátěPravděpodobně do jisté míry ano, ale je to také odlišná mentalita. Mladá dívka ještě v sobě nemá takovou tu životní zapšklost, kterou se velmi často vyznačují zralé ženy. Také nebývají tak podrážděné a také nemají například tak vysoké nároky a nereálné či těžce splnitelné požadavky. Dokážou dokonce muže i obdivovat, což je pro čtyřicetiletou ženu dosti obtížné. Co učinit, aby Váš manžel zůstal u Vás a nenašel si také takovou mladou kočičku? Zůstaňte atraktivní, co nejdéle je to vlastně možné. Pěstujte svou atraktivitu ze všech sil. Zní to krutě? Opravdu krásných lidí je velmi málo. To, co vnímáme jako atraktivitu je ve skutečnosti kombinace péče o sebe sama, chování, které druzí vnímají jako příjemné a také vnitřního půvabu a to vše lze pěstovat a rozvíjet. Samozřejmě péče o sebe sama zabere v určitém věku více času a to platí jak pro ženy, tak samozřejmě také pro muže. Žádný muž nechce vyčerpanou zlostnou ženu, ale očekává náruč plnou života. 
černovláska ve větru
Rozhodně nechceme obhajovat muže a jejich sklon k promiskuitě, ale jestli můžete minimalizovat nějakým způsobem rizika, určitě to udělejte, je to ostatně především pro Vaše dobro. I kdyby snad přesto odešel, vy budete vědět, že jste neselhala a v konečném důsledku si můžete najít třeba někoho nového a lepšího. Skutečnou krásu doprovází také přiměřené sebevědomí a sebeúcta. Schopnost zůstat nad věcí za každou cenu.